Zasilacze

( ilość produktów: 65 )
Gwarancja
uniwersalny
199,00 zł brutto
Rabat
Produkt dostępny
3 szt. w magazynie
Kup za punkty
Gwarancja
uniwersalny
139,00 zł brutto
Rabat
Produkt dostępny
2 szt. w magazynie
Kup za punkty

Zasilecze ? Ważny Element Naszego Komputera

Wybór zasilacza do komputera jest dosyć prosty. Oczywiście, pod warunkiem, że nie popełniasz klasycznych błędów. Jednym z najczęstszych jest niedoszacowanie ważnej roli, jaką spełnia ten podzespół. Zmniejszanie budżetu i kupowania najtańszej jednostki to niestety standard. Jeśli naprawdę zależy Ci na solidnej konfiguracji, warto poszukać czegoś naprawdę wydajnego.

Zasilacz jest źródłem energii dla całego systemu komputerowego. Dobrze jest znaleźć proste porównanie. Wyobraź sobie, że przez cały dzień zjadasz jeden, mały posiłek. Uważasz, że będziesz dobrze funkcjonować? Nasz organizm potrzebuje wydajnego zasilania. Podobnie komputer.

Moc znamionowa

Podczas gdy ludzie często dyskutują o gigabajtach pamięci RAM, możliwościach procesora i wytrzymałej karcie graficznej - rzeczą, która wymaga najwięcej uwagi, jest zasilanie komputera. Im potężniejszy się staje , tym więcej mocy potrzebuje. Jeśli budujesz wysokiej klasy PC do gier, będziesz potrzebował zasilacza o mocy 600 - 650 W.

Średni czas między awariami (MTBF)

Odnosi się to do żywotności zasilacza. Reprezentuje średnią liczbę godzin pracy zasilacza, zanim ulegnie awarii. Większość zasilaczy ma współczynnik MTBF wynoszący 100 000 godzin lub więcej.

Zabezpieczenie przed zwarciem

Wybierając zasilacz do komputera, upewnij się, że jest on wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Ma to na celu zapobieganie pobieraniu przez części komputera nadmiernej ilości prądu, które mogłyby spowodować spalenie jego wewnętrznych chipów.

Dźwięk

Głównym powodem, dla którego zasilacz jest głośny, jest jego niezdolność do szybkiego rozpraszania ciepła. Wentylator musi pracować bardzo szybko, aby utrzymać wymaganą temperaturę. Wybierając zasilacz do komputera, upewnij się, że jest on wyposażony w duży, mocny wentylator 140 mm lub dwa wentylatory 80 mm.

Prąd obciążenia (wartości maksymalne i minimalne)

Każda część komputera wymaga do działania innego napięcia. Ważnym jest, aby zasilacz mógł obsługiwać różne poziomy napięcia i dostarczanego prądu. Maksymalny prąd obciążenia ? maksymalny prąd, jaki część komputerowa może przyjąć dla określonego poziomu napięcia.

Współczynnik kształtu

Większość zasilaczy na rynku ma format ATX. Jeśli jednak używasz obudowy komputera micro ATX, musisz zaopatrzyć się w zasilacz micro ATX, w przeciwnym razie nie będzie on mógł zmieścić się w obudowie.

Zasilacze Do Komputerów Poleasingowych

Zasilacz to podzespół, na który trzeba zwrócić szczególną uwagę. Zawsze wybieraj produkt, który ma wyższą moc znamionową niż to, czego potrzebuje Twój system. Nie podejmuj ryzyka. Skoki i przepięcia mogą zakończyć się bardzo nieprzyjemnie. Szukając dobrej jakości produktu, warto znaleźć zrównoważoną ofertę. Szukasz zasilacza do komputera poleasingowego?

Sck.pl oferuje szereg niezwykle solidnych i wydajnych zasilaczy znanych marek w doskonałej cenie. Inwestycja w zasilacze do komputerów poleasingowych powinna być przemyślana. Dlatego jeśli nie jesteś pewien, jaką decyzję podjąć, skonsultuj się z naszym działem wsparcia.

Podsumowanie

Zakup zasilacza to niezwykle odpowiedzialna decyzja. Projektując stanowisko pracy trzeba zadbać nie tylko o wydajność systemu, ale także bezpieczeństwo użytkownika. Zasilacze znanych marek jak Dell, HP czy Lenovo to wydajne i bezpieczne produkty, na które otrzymujesz 36 miesięczną gwarancję door-to-door. Zamawiając u nas, otrzymujesz zapakowany produkt niemal natychmiast. Nasi konsultacji wspierają Cię na każdym etapie zakupu dbając o Twoje zadowolenie.

pixel