Czy na sprzęt poleasingowy udzielana jest gwarancja?

2022-04-05
Czy na sprzęt poleasingowy udzielana jest gwarancja?

Czy dostaniemy gwarancję na sprzęt poleasingowy?

W Polsce jeszcze niewiele osób wie o korzyściach, jakie daje zakup komputerów poleasingowychW poszukiwaniu najlepszych ofert ze sprzętem komputerowym, można natrafić na urządzenia poleasingowe.
Większość osób wciąż zastanawia się, czy na taki sprzęt udzielana jest gwarancja?
 
Tak! W SCK oferujemy korzystniejszą ochronę od większości producentów urządzeń komputerowych. Od lat zajmujemy się sprzedażą sprzętów poleasingowych. Chcąc zapewnić o ich niezawodności i wydajności, zdecydowaliśmy się przyznawać aż 3-letnią gwarancję typu door-to-door do każdego komputera lub laptopa. 
 
W tym artykule wyjaśnimy:
  1. Czym jest sprzęt poleasingowy? Krótko i na temat
  2. Jakiej gwarancji na urządzenia poleasingowe możemy się spodziewać?
  3. Czym jest — door-to-door?
 

1. Czym jest sprzęt poleasingowy? Krótko i na temat.

Najczęściej mamy tu do czynienia z urządzeniami odkupionymi od dużych korporacji. Takie przedsiębiorstwa często bazują na nowym sprzęcie z gwarancyjną producenta, aby zminimalizować ewentualny czas naprawy bądź wymiany urządzeń. 
Duże firmy korzystające z komputerów lub laptopów, wystawiają je na sprzedaż w bardzo dobrym stanie.
Jednak nawet wtedy odkupione przez nas urządzenia są diagnozowane i konserwowane, a gdy zajdzie taka potrzeba dany podzespół jest regenerowany.
 

2. Jakiej gwarancji na urządzenia poleasingowe możemy się spodziewać?

Każdy zakupiony przez nas komputer lub laptop poddajemy procedurom, które przygotowują sprzęt do sprzedaży. Na półki naszego sklepu trafia sprzęt natychmiast gotowy do pracy.  
Chcemy zapewnić o niezawodności naszych urządzeń komputerowych. Dlatego zdecydowaliśmy się udzielać bardzo atrakcyjnej 3-letniej ochrony typu door-to-door.
 

Przez jaki proces przechodzi każde urządzenie, zanim trafi do sprzedaży?

Urządzenia są dokładnie diagnozowane, czyli poddawane testom, które sprawdzają wydajność i prawidłowe działanie każdego podzespołu. Następnie te elementy są konserwowane, a w razie potrzeby regenerowane.
Za cały ten proces odpowiada zespół profesjonalistów. Korzystając z takiego modelu, zdecydowaliśmy się, aby do każdego urządzenia przyznać tak korzystną gwarancję.

 

3. Czym jest — door-to-door?

Gwarancja typu door-to-door (od drzwi do drzwi) to przede wszystkim wygoda korzystania z usług serwisowych.

Znalezienie punktu serwisowego może być nie lada wyzwaniem, a w mniejszych miejscowościach graniczy to z cudem. Wariant d2d (door-to-door), całkowicie eliminuje ten problem.

 
W przypadku awarii wystarczy skontaktować się ze sklepem, złożyć zgłoszenie o usterce, a na koniec zamówić usługę kurierską do wybranego przez Ciebie punktu — np. pracy lub do domu. Kurier przyjedzie po urządzenie i dostarczy je prosto do serwisu.
 
Po naprawie komputera lub laptopa zostaje wysłany pod wskazany przez Ciebie adres. To wszystko! Przy gwarancji door-to-door nie musisz nawet wychodzić z domu.
 
 
Nasza firma posiada obecnie jedną z najkorzystniejszych ofert gwarancyjnych na rynku.
Każdy laptop lub komputer jest objęty ochroną na 3 lata d2d (door-to-door). Przy okazji warto wspomnieć, że do urządzeń zawsze dodajemy darmowe akcesoria i oryginalny system Windows. 
 
Chcesz sprawdzić asortyment sklepu SCK
Możesz np. odwiedzić nasz salon w Szczecinie na ul. Rayskiego 1, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.

 

 
wyznacz trase do sklepu sck w szczecinie baner
wyznacz trase do sklepu sck w szczecinie baner

 

Jeśli wolisz planować zakupy w domowym zaciszu, zapraszamy do naszego sklepu online.

 

baner sprzęt poleasingowy na który jest gwarancja door to door
baner sprzęt poleasingowy na który jest gwarancja door to door
 
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022
pixel