Co warto wiedzieć na temat sprzętu poleasingowego?

2022-08-31
Co warto wiedzieć na temat sprzętu poleasingowego?
Szukając nowego komputera lub laptopa, można natknąć się na oferty sprzętów poleasingowych. Na pierwszy rzut oka taki sprzęt kusi nas pod wieloma względami. 
Atrakcyjna cena, korzystna gwarancja nawet jakość takich sprzętów jest bardzo wysoka. Jednak ze względu na jeden fakt, wiele osób waha się przed podjęciem decyzji. Nie są to bowiem nowe komputery czy laptopy. Jednak ciężko taki sprzęt po prostu wrzucić do kategorii "używane".
 
Urządzenia poleasingowe to dość specyficzny segment, przez wielu postrzegany nieprawidłowo. Tylko ze względu na to, że był od kogoś odkupiony.
 
Prawda jest taka, że dla wielu wybór komputera lub laptopa poleasingowego może być strzałem w dziesiątkę. Dlaczego? W tym artykule dokładnie to wyjaśnimy. Dowiesz się wszystkiego, co warto wiedzieć o sprzęcie poleasingowym. 
 
Zapoznanie się z tym tematem, to okazja na zaoszczędzenie niemałych pieniędzy, ponieważ te informacje pomogą Ci podjąć najkorzystniejszą decyzję. 
 
 1. Czym jest komputerowy sprzęt poleasingowy? Czym różni się od używanego?
 2. Jakie korzyści daje zakup komputera lub laptopa poleasingowego?
 3. Gdzie znajdę komputerowy sprzęt poleasingowy?

 

1. Czym jest komputerowy sprzęt poleasingowy? Czym różni się od używanego?

 

Wyjaśnijmy najpierw, czym są takie urządzenia, przy okazji podkreślając różnice między urządzeniem po prostu używanymi.

Czym jest komputer lub laptop poleasingowy?

 
Duże firmy często korzystają z leasingu sprzętu komputerowego, co pozwala im na wymianę na nowe po upływie okresu gwarancji od producenta.
 
Dzięki takiemu modelowi, przedsiębiorstwo nie musi martwić się serwisowaniem i związanym z tym przestojem czasowym, który zwykle jest kosztowniejszy niż wymiana sprzętu na nowy.
 
Urządzenia używane wcześniej są skupowane przez firmy takie jak SCK. 
Warto wspomnieć, że taki sprzęt najczęściej jest w bardzo dobrym stanie. Mimo to każdy laptop czy komputer przechodzi dokładną diagnozę, zanim trafi na półki sklepowe. 
 
Następnie wszystkie podzespoły są konserwowane i jeśli zajdzie taka potrzeba regenerowane lub wymieniane. Wszystko po to, aby urządzenie działało ze 100% wydajnością.
 
Ten proces właśnie odróżnia sprzęty poleasingowe od po prostu używanych. Decydując się na komputer lub laptop poleasingowy, masz pewność, że działa z maksymalną sprawnością i wydajnością.
 
Potwierdza to szczególnie korzystna 3-letnia gwarancja door-to-door.
 

2. Jakie korzyści daje zakup komputera lub laptopa poleasingowego?

Urządzenia poleasingowe w naszym sklepie to przede wszystkim sprzęt najwyższej jakości. Topowe marki takie jak
 • Dell
 • HP
 • Lenovo
 • Toshiba
 • Apple 
 • NTT

są znane i cenione na całym świecie i w naszym sklepie stawiamy wyłącznie na najlepszych. Nie ma u nas miejsca na kruchy sprzęt.

Można by pomyśleć, że takie urządzenia mogą okazać się drogie, jednak w rzeczywistości mamy tu przykład doskonałego stosunku ceny do jakości. Ponadto ogromny wybór modeli możliwych do konfiguracji i dostosowania do własnych potrzeb.
 
Umożliwia to każdemu znalezienie tego, czego właśnie potrzebuje.  
 
Być może zaintryguje Cię fakt, że zawsze możesz u nas liczyć na więcej. Dlatego na każdym urządzeniu instalujemy oryginalny system Windows całkowicie za darmo. komputery i laptopy są od razu gotowe do pracy. 
 
Możesz też spodziewać się drobnych dodatków takich jak:
 • Mysz;
 • Klawiatura;
 • Torba na laptopa;

Jeśli zdecydujesz się na zakup urządzenia w naszym sklepie, chętnie dostarczymy sprzęt prosto do Ciebie. Również bez dodatkowych opłat. 

Masz też u nas możliwość zakupienia komputera lub laptopa w ratach 0%! 

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że decydując się na sprzęt poleasingowy, wspierasz środowisko. Tak! W obecnych czasach ludzie wolą kupować nowy sprzęt niż naprawiać. Powoduje to powstawanie tzw. elektrośmieci. Firmy takie jak nasz dają urządzeniom komputerowym 2 życie. Możesz być tego częścią!
 

3. Gdzie znajdę komputerowy sprzęt poleasingowy?

 

Obecnie oferta naszej firmy jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego. W tej chwili możesz u nas znaleźć sporo okazji i modeli komputerów i laptopów w super promocji! 

Nawet do 40% taniej!

 
W SCK ręczymy za niezawodność i jakość sprzętu, dając 3- letnią gwarancję.  Wariant door-to-door to wygodna forma serwisu urządzeń poleasingowych, dzięki której nie trzeba wychodzić z domu.
 
Jeśli nie wiesz jeszcze jakiego urządzenia potrzebujesz, możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu, rozmawiając ze specjalistami w naszym sklepie. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży sprzętów poleasingowych i status lidera sprzedaży takich urządzeń, dlatego wiemy, że nasz zespół pomoże Ci dobrać idealne urządzenie.
 
Czy mieszkasz może w Szczecinie? Jeśli tak to możesz odwiedzić nasz sklep stacjonarny!
 
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2022
pixel